Listopad 2017

Vzpomínky na základní školu

21. listopadu 2017 v 19:19 Story
Základní škola, bože. Na základku pořád ještě chodím, ale už jí pomalu končím. A vzpomínky? Těch mám několikset. Mám dobré tak i ty špatné, ale to tak chodí. Moje přítomna třída je někdy na roztrhání, ale když se to tak vezme, tak jí mám ráda. Pár holek a kluků nemusím a ani muset nikdy nebudu! Ale je nás ve třídě 30, takže určitě se tam najdou někteří, který mi přirostli k srdci. U nás na některých předmětech sedíme holka a kluk, takže na to nikdy nezapomenu, protože když sedím s nějakým klukem, děláme různé voloviny. Neustále se smějeme, nadáváme, ale nejlepší jsou výlety! Tam je taková strašná sranda. Mám několik fotek s mojí třídou a jsou strašný! (vtipný) Naše třídní učitelka je ta nejlepší jakou jsme kdy mohli dostat na 2. stupni. S ní se taky hodně bavíme, na hodinách matiky teda není taková sranda, ale když jsme mimo školu, tak je to vážně dobrý. A z našich učitelů si dělám hodně srandy, protože máme ve třídě vtipálky, takže já se s nimi nikdy nenudím..
Ale taky jsem si zažila časy, kdy jsem celou třídu nesnášela a nechtěla tam chodit - ono se to časem srovná, hlavně až budete končit základku (8.-9. třída), tak je to hned lepší, protože víte, že Vám s nimi zbývá málo času a přeci jen už nejste takový prťata, jako v 1. třídě.

Víkend

10. listopadu 2017 v 19:30 Roční Období/Příroda

Tak konečně víkend :) Jak já miluju víkend, můžete si konečně odpočinout od té školy, kde Vás pořád buzerujou a něco po vás chtějí :DD Na víkendu miluju, že můžete spát do kolika chcete (pokud vás nevzbudí rodiče) a máte teplý oběd a rodiče jdou na nákup. Já vždycky když přijdu domů, málokdy mám oběd, vždycky si musím něco rychle udělat :/
Jen nesnáším "studijní víkendy" - to znamená, že se celý víkend musíte učit. A tento víkend mě teď čeká.. Musím se učit matiku, ajinu, dějepis, chemii a španělštinu, takže toho je v podstatě hodně. Ale pořád mám takovou maličkatou radost, že vždy večer se koukám na nějaký oblíbený film nebo teď posledních týdnů si čtu oblíbené výtržky z knihy Hunger Games :D

Takže Všem Přeji Krásný Víkend! ♥

Vymyšlené Historky

8. listopadu 2017 v 11:24 Fun

Usmívající se obličej se na mě díval ze tmy za oknem ložnice. Bydlím ve 14. poschodí.

***
Slavili první zdařilé kryogenní zmrazení člověka. Pacient však neměl žádnou možnost, jak je upozornit, že je ještě stále při vědomí.

***
Právě začínáš usínat pokojným hlubokým spánkem, když někdo zašeptá tvoje jméno. Bydlíš sám.
(tohle se stalo i mně, najednou jsem zhasla a pomalu usínala, když najednou slyším svoje jméno. Úplně jsem ztuhla, ale nečekala jsem až mi "ta osoba" něco udělá a tak jsem běžela rychle rozsvítit :DD)

***
Když jsem jednou přišla domů (a nikdo nebyl doma), tak jsem si normálně sedla na gauč a koukala na nějaký pořad. Uběhlo asi 10 min. a já jsem slyšela hlasy. Byli teda utlumený, ale slyšela jsem je. Ze začátku jsem dělala, že se mi to zdá a soustředila jsem jen svojí mysl na televizi. Jenže ty hlasy se pořád přibližovali. Tak jsem najednou vyjekla a utíkala ke dveřím kde jsem viděla na celý byt. Nic jsem neviděla a najednou ani neslyšela. Tak jsem se ohlédla pro kontrolu za sebe - nic- nikdo nikde. Koukla jsem znovu před sebe a na malý okamžik jsem viděla černou mikinu. Rychle jsem utíkala pryč, až jsem narazila do svého táty. Měl na sobě tu samou černou mikinu, kterou jsem viděla asi před 5 sekundy... Ale když jsem přišla domů nikdo tu nebyl a jak by dokázal mě předběhnout? A proč mi něco říkal?Hunger Games

6. listopadu 2017 v 15:50 Filmy/Seriály
Výsledek obrázku pro Hunger Games png

Určitě každý zná Hunger Games (buď knížní nebo filmovou verzi) a pokud neznáte ani jedno tak se na to jděte okamžitě kouknout a nečtěte tento článek, obsahuje spoilery.
Poslední dobou jsem se zase na to koukala (na všechny díly), ale když jsem byla menší tak mi bylo úplně jedno, jestli jsem děj chápala nebo ne, prostě mi šlo jen o Peetu a Katniss. Jenže Teď jak se na to koukám znova, docházími že hodně věcí nedávají smysl a proto jsme teď celý týden četla všechny 3 knihy. - myslela jsme si, že tam to bude všechno do podrobna vypsané, jenže spisovatelka zmiňovala jen polovinu toho co dodnes nechápu :)


Story about school

4. listopadu 2017 v 10:56 Story

Včera jsme se s kamarádkou rozhodly jít v podstatě "za školu".

Takže ve čtvrtek jsem si tak psala s kámoškou a povídaly jsme si o škole, jak tam nechceme atd..Protože v pátek jsme měli suply a tak nám učitelka řekla, že budeme mít 2 hodiny ajiny a matematiky a ještě jsme měli psát z přírodopisu. Ale říkaly jsme, že to bude v pohodě, že to musí být v pohodě.
Ráno jsem se vzbudila a chtěla jsem se přévléct, ale najednou jsem slyšela jak mi cinkl mobil. Tak jsem se šla podívat kdo mi co napsala najednou kamarádka mi napsala: "Co kdybychom dnes přišli pozdě do školy, jako minule?" Totiž, my jsme jednou přišly na 2 hodinu, protože si kamarádka zapomněla referát a tak jsem šla s ní, takže jsme přišli pozdě..ale rodiče o tom nevěděli.
No a včera, když jsem si to přečetla tak jsem souhlasila, protože jsem myslela, že to bude jakoby jako minule, že přijdeme na druhou hodinu, ale trošku jsme si to rozmyslely a šli jsme až na třetí přestávku :DD Chtěli jsme přijít dřív, ale nějak se nám nechtělo. Ale v tu dobu kdy jsme byly u ní doma, tak nás užíralo svědomí a pořád jsme si říkaly "Co když na to přijdou rodiče? Oni nás seřvou! Bože co jsme to udělaly?"
Když jsme přišly do školy nakonec to dopadlo dobře a snad to nějak "okecáme" u rodičích.

REBEL VOLE :D

Sad Story

1. listopadu 2017 v 17:17 Story

Ahoj :) omlouvám se, že jsem delší čas nevydala článek, ale má to své důvody.

Takže, včera jsem jela s rodiči do Ústí nad Labem na koncert Kábati. A asi před rokem nebo dvouma si tam rodiče koupili barák, ale zatím tam nebydlíme. No a jak bylo ve čtvrtek a pátek volno, tak jsme tam jeli. A já jsem si jako obvykle vzala s sebou svůj notebook. Jenže se v pondělí brzo rano stala nehoda.. Když jsme odjížděli asi ve 4 hodiny ráno, tak já si vždy dávám tašku a notebook vedle sebou na chodbu a vždycky si notebook dávám JÁ do auta. Jenže jsem potřebovala na záchod a odešla jsem. Potom jsem se vratila a taška plus notebook odnešen do auta, takže jsem to potom neřešila kde se co vyskytuje. A normálně jsem potom nastoupila do auta a jeli jsme zpatky do Prahy. A když jsem vystoupila potom z auta hledala jsem svoje věci. Taška tady byla ale nikde jsem neviděla notebook. Tak jsem byla naštvaná, že jsme ho tam zapomněli. Ale zase jsem si říkala, "vždyť tam jedeme zítra, tak dobrý."
V úterý jsme tedy vyrazili zpět, jenže když jsme přijeli k bráně, tak si nikdo nevšiml, že ten notebook ležel na zemi (asi nám musel vypadnout z auta) a taťka ho tedy omilem přejel. Když jsme to po chvilce zjistila tak jsem byla vážně smutná! Protože ten notebook, jsem vážně chtěla cely svůj život. Nikdy mi ho rodiče nechtěli koupit, tak jsem si ho musela koupit za své peníze (stal asi 6 000,- Kč) Takže byl cely mokrý a nefunkční :( a dnes jsem zjistila, že tenhle už nevyrábějí a to jsem ho měla 2 a půl roku :(

- takže se teď omlouvám za neaktivitu, budu se snažit vydávat články, ale píšu to na mobil. PS: omlouvám se za chyby...