Story about school

4. listopadu 2017 v 10:56 |  Story

Včera jsme se s kamarádkou rozhodly jít v podstatě "za školu".

Takže ve čtvrtek jsem si tak psala s kámoškou a povídaly jsme si o škole, jak tam nechceme atd..Protože v pátek jsme měli suply a tak nám učitelka řekla, že budeme mít 2 hodiny ajiny a matematiky a ještě jsme měli psát z přírodopisu. Ale říkaly jsme, že to bude v pohodě, že to musí být v pohodě.
Ráno jsem se vzbudila a chtěla jsem se přévléct, ale najednou jsem slyšela jak mi cinkl mobil. Tak jsem se šla podívat kdo mi co napsala najednou kamarádka mi napsala: "Co kdybychom dnes přišli pozdě do školy, jako minule?" Totiž, my jsme jednou přišly na 2 hodinu, protože si kamarádka zapomněla referát a tak jsem šla s ní, takže jsme přišli pozdě..ale rodiče o tom nevěděli.
No a včera, když jsem si to přečetla tak jsem souhlasila, protože jsem myslela, že to bude jakoby jako minule, že přijdeme na druhou hodinu, ale trošku jsme si to rozmyslely a šli jsme až na třetí přestávku :DD Chtěli jsme přijít dřív, ale nějak se nám nechtělo. Ale v tu dobu kdy jsme byly u ní doma, tak nás užíralo svědomí a pořád jsme si říkaly "Co když na to přijdou rodiče? Oni nás seřvou! Bože co jsme to udělaly?"
Když jsme přišly do školy nakonec to dopadlo dobře a snad to nějak "okecáme" u rodičích.

REBEL VOLE :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama