Fun

Vymyšlené Historky

8. listopadu 2017 v 11:24

Usmívající se obličej se na mě díval ze tmy za oknem ložnice. Bydlím ve 14. poschodí.

***
Slavili první zdařilé kryogenní zmrazení člověka. Pacient však neměl žádnou možnost, jak je upozornit, že je ještě stále při vědomí.

***
Právě začínáš usínat pokojným hlubokým spánkem, když někdo zašeptá tvoje jméno. Bydlíš sám.
(tohle se stalo i mně, najednou jsem zhasla a pomalu usínala, když najednou slyším svoje jméno. Úplně jsem ztuhla, ale nečekala jsem až mi "ta osoba" něco udělá a tak jsem běžela rychle rozsvítit :DD)

***
Když jsem jednou přišla domů (a nikdo nebyl doma), tak jsem si normálně sedla na gauč a koukala na nějaký pořad. Uběhlo asi 10 min. a já jsem slyšela hlasy. Byli teda utlumený, ale slyšela jsem je. Ze začátku jsem dělala, že se mi to zdá a soustředila jsem jen svojí mysl na televizi. Jenže ty hlasy se pořád přibližovali. Tak jsem najednou vyjekla a utíkala ke dveřím kde jsem viděla na celý byt. Nic jsem neviděla a najednou ani neslyšela. Tak jsem se ohlédla pro kontrolu za sebe - nic- nikdo nikde. Koukla jsem znovu před sebe a na malý okamžik jsem viděla černou mikinu. Rychle jsem utíkala pryč, až jsem narazila do svého táty. Měl na sobě tu samou černou mikinu, kterou jsem viděla asi před 5 sekundy... Ale když jsem přišla domů nikdo tu nebyl a jak by dokázal mě předběhnout? A proč mi něco říkal?


 
 

Reklama