Story

Vzpomínky na základní školu

21. listopadu 2017 v 19:19
Základní škola, bože. Na základku pořád ještě chodím, ale už jí pomalu končím. A vzpomínky? Těch mám několikset. Mám dobré tak i ty špatné, ale to tak chodí. Moje přítomna třída je někdy na roztrhání, ale když se to tak vezme, tak jí mám ráda. Pár holek a kluků nemusím a ani muset nikdy nebudu! Ale je nás ve třídě 30, takže určitě se tam najdou někteří, který mi přirostli k srdci. U nás na některých předmětech sedíme holka a kluk, takže na to nikdy nezapomenu, protože když sedím s nějakým klukem, děláme různé voloviny. Neustále se smějeme, nadáváme, ale nejlepší jsou výlety! Tam je taková strašná sranda. Mám několik fotek s mojí třídou a jsou strašný! (vtipný) Naše třídní učitelka je ta nejlepší jakou jsme kdy mohli dostat na 2. stupni. S ní se taky hodně bavíme, na hodinách matiky teda není taková sranda, ale když jsme mimo školu, tak je to vážně dobrý. A z našich učitelů si dělám hodně srandy, protože máme ve třídě vtipálky, takže já se s nimi nikdy nenudím..
Ale taky jsem si zažila časy, kdy jsem celou třídu nesnášela a nechtěla tam chodit - ono se to časem srovná, hlavně až budete končit základku (8.-9. třída), tak je to hned lepší, protože víte, že Vám s nimi zbývá málo času a přeci jen už nejste takový prťata, jako v 1. třídě.

Story about school

4. listopadu 2017 v 10:56

Včera jsme se s kamarádkou rozhodly jít v podstatě "za školu".

Takže ve čtvrtek jsem si tak psala s kámoškou a povídaly jsme si o škole, jak tam nechceme atd..Protože v pátek jsme měli suply a tak nám učitelka řekla, že budeme mít 2 hodiny ajiny a matematiky a ještě jsme měli psát z přírodopisu. Ale říkaly jsme, že to bude v pohodě, že to musí být v pohodě.
Ráno jsem se vzbudila a chtěla jsem se přévléct, ale najednou jsem slyšela jak mi cinkl mobil. Tak jsem se šla podívat kdo mi co napsala najednou kamarádka mi napsala: "Co kdybychom dnes přišli pozdě do školy, jako minule?" Totiž, my jsme jednou přišly na 2 hodinu, protože si kamarádka zapomněla referát a tak jsem šla s ní, takže jsme přišli pozdě..ale rodiče o tom nevěděli.
No a včera, když jsem si to přečetla tak jsem souhlasila, protože jsem myslela, že to bude jakoby jako minule, že přijdeme na druhou hodinu, ale trošku jsme si to rozmyslely a šli jsme až na třetí přestávku :DD Chtěli jsme přijít dřív, ale nějak se nám nechtělo. Ale v tu dobu kdy jsme byly u ní doma, tak nás užíralo svědomí a pořád jsme si říkaly "Co když na to přijdou rodiče? Oni nás seřvou! Bože co jsme to udělaly?"
Když jsme přišly do školy nakonec to dopadlo dobře a snad to nějak "okecáme" u rodičích.

REBEL VOLE :D

Sad Story

1. listopadu 2017 v 17:17

Ahoj :) omlouvám se, že jsem delší čas nevydala článek, ale má to své důvody.

Takže, včera jsem jela s rodiči do Ústí nad Labem na koncert Kábati. A asi před rokem nebo dvouma si tam rodiče koupili barák, ale zatím tam nebydlíme. No a jak bylo ve čtvrtek a pátek volno, tak jsme tam jeli. A já jsem si jako obvykle vzala s sebou svůj notebook. Jenže se v pondělí brzo rano stala nehoda.. Když jsme odjížděli asi ve 4 hodiny ráno, tak já si vždy dávám tašku a notebook vedle sebou na chodbu a vždycky si notebook dávám JÁ do auta. Jenže jsem potřebovala na záchod a odešla jsem. Potom jsem se vratila a taška plus notebook odnešen do auta, takže jsem to potom neřešila kde se co vyskytuje. A normálně jsem potom nastoupila do auta a jeli jsme zpatky do Prahy. A když jsem vystoupila potom z auta hledala jsem svoje věci. Taška tady byla ale nikde jsem neviděla notebook. Tak jsem byla naštvaná, že jsme ho tam zapomněli. Ale zase jsem si říkala, "vždyť tam jedeme zítra, tak dobrý."
V úterý jsme tedy vyrazili zpět, jenže když jsme přijeli k bráně, tak si nikdo nevšiml, že ten notebook ležel na zemi (asi nám musel vypadnout z auta) a taťka ho tedy omilem přejel. Když jsme to po chvilce zjistila tak jsem byla vážně smutná! Protože ten notebook, jsem vážně chtěla cely svůj život. Nikdy mi ho rodiče nechtěli koupit, tak jsem si ho musela koupit za své peníze (stal asi 6 000,- Kč) Takže byl cely mokrý a nefunkční :( a dnes jsem zjistila, že tenhle už nevyrábějí a to jsem ho měla 2 a půl roku :(

- takže se teď omlouvám za neaktivitu, budu se snažit vydávat články, ale píšu to na mobil. PS: omlouvám se za chyby...
 
 

Reklama